ENERGETICKÉ SLOUPY ANTIK

K dispozici 7 ks.

ENERGETICKÉ SLOUPY Z BARELŮ

Celkově je jich sedm bratrů a nyní se v 3ART ateliéru pracuje na osmém(sestričce) ještě o metr vyšší sloupu. Sloupy jsou součástí projektu 3ART CHILL OUT ZONE, ale jezdí i na výstavy, festivaly, firemní akce a jiné akce zvlášt. Využívány jsou na zkrášlení vstupních bran, jako dekorace podií, do VIP zón, bývaji součástí fotokoutků atd.

Tělo sloupu a listy na korunce jsou vyrobené z použitých barelů na barvy. Jako konstrukční materiál pro obruč korunky a tvar kopule posloužily staré roxory.

Plast korunky tvoři bublinková fólie, recyklace zbytků z firem. Sloup je dole zatížen pneubetonovou patkou, recyklována pneumatika.

Nutno pozvednout opracováni povrchu. Puvodně modra barva. Na její odstranění jsme experimentovali a nakonec zjistili, že pro naši vizi dokonalého povrchu je opracování flexou rozbrušovačka] nejlepší. Tzn všechno se muselo ručně obrousit. Práce na 7 sloupech probíhala v pěti lidech 4,5 mesíců.

Výška sloupu 3,4m cca. Váha sloupu 60kg, váha zátěžové patky 82kg. Sloupy jsou prosvícené led pary.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace