GÖG DIE MUSIKMASCHINE(DE)

Steampunk - Alternativa

Stefan GÖG

Pokud hledáte jedinečný, nejen hudební zážitek, tak neváhejte. Je nám velkou ctí Vám představit jednoho úžasného chlapíka, který propojuje umění, technologie, vynalézavost a hudbu.

Se svým steampunkovým samohrajicím strojem přivádí v úžas své obecenstvo a to v jakémkoliv věku. GÖG vás navíc okouzlí i svou tranzově energetickou hudbou. Doprovázen svým strojem vše zpestřuje hrou na didjeridoo a sitár.

Starý kolovrat slouží jako základna a hodiny, jako přesný pohon, jak pro jednoduché a složité hudební zařízení. Gög instaloval na svůj stroj měřič beatu (úderů) a v tuto chvíli již odehrál krásný počet 1.824.272 beatů!!! Mobilní platforma s vlastním napájením umožňuje Gögovi navíc pohyb. Má také svůj vlastní ozvučující soundsystem, který nepotřebuje elektrické napájení.

Stefan se věnuje hraním na didgeridoo již od roku 1990. Své hudební schopnosti začal rozšiřovat hraním na sitár v roce 2001. Má tedy přes 20 let zkušeností s hraním a workshopy nejen v Německu, ale i v Austrálii, Velké Británii, Rakousku či Švýcarsku.

Promo video:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace