LITTLE DRAGON

Pod textem naleznete fotografie.

První umělecký kousek našeho 3ART ateliéru.  Za sebou má již mnoho výstav, byl použit na několika podiích velkých festivalu, využila jej ČT v kriminální trilogii.

Poprve byl vystaven na festivalu Colours of Ostrava.

Drak je zameřen na recyklaci kovových materiálů, jako jsou - konstrukce sekačky na trávu, ložiska, ozubená kolečka, děrované plechy, dřevo, armatůry, madla ventilů, bubny z praček. Vše krom konstrukce sekačky, bylo nasbíráno po sběrnách a dvorech kamarádů. 

Drak se skládá z hlavy a 12- ti vozíčků, na kterých jsou bubny z praček, které tvoíř tělo draka. Posledním dilem je ocas délky cca 1.8m.

Při složení má drak až 12m. S tělem se dá manipulovat, může být obtočený kol těla, táhnouci se po délce, či jinak.

Hlava a bubny z praček jsou prosvícená led světly. Do tlamy lze instalovat parostorj se zařízením, které rozvádí páru do nozder a tlamy. Je však nutné dolévat do parostroje speciální tekutinu, na tvorbu páry.

Celkova váha drake je 160kg. 

Objekt vznikal 1.5 měsíce ve dvou lidech a postupně se vyvíjel do dnešní podoby. Nutno podotkonout, že finalní podoba není ještě u konce. V plánu je, neustálý vyvoj..

 

Objednávky či dotazy prosíme zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace